Rakstu darbi:

Proza:

Nepakļaušanās (2016)

Variācija par tēmu, ja prezidents Latvijā būtu Prezidents.

Meinkūns (2019)

Jautrs piedzīvojums no Eiropas ceļojumu laikiem.

Teātra teksti:

2015.g. - “Ceļojums no Liepājas uz Embūti” (Gandrīz monoluga):

Dzīves vētru rūdīta sieviete, kas māk tikt galā ar problēmu kalniem, dodas negaidītā darba braucienā uz Embūti. Vai viņa nepalaidīs garām iespējams sava mūža lielāko iespēju, lai tiktu pie salas siltajās zemēs?

2016.g. - ”Eiropas direktīva” (Krimināldrāma ar komēdijas elementiem):

Mazā, pierobežas pilsētiņā divi avantūristiski policisti centīgi pilda Eiropas direktīvas prasības, lai saglabātu to minimālo noziedzības līmeni, kas nepieciešams, lai viņu pilsētā vēl neaizslēgtu policijas iecirkni. Viņi nejūt, ka jau sen ir pārkāpuši visas iespējamās robežas un paši ir kļuvuši par noziedzniekiem. Jaunais, talantīgais darbinieks, kas ieradies viņu iecirknī no Policijas akadēmijas, pamazām sāk  viņos radīt bažas, ka noziegumi tiks atklāti, vai pat vēl jo vairāk – sitīs atmaksas stunda vismaz par pirmo no tiem…

2017.g. - “Nūra” (Skatuves trilleris):

Gregs, Gambijas izcelsmes un no azartspēļu atkarības izārstējies vīrietis meklē savu dzīves misiju, kad Londonas sociālās mājas, kur viņš uzturas iemītnieku ikdienu izmaina jaunas mājas vecākās, latviešu izcelsmes sievietes, kas pieņēmusi islāmu un notiesāta par nežēlīgu slepkavību, ierašanās. Gandrīz trillerim cienīgā notikumu virknē vēl piedalās lietuviešu izcelsmes latviešu alkoholiķis, poļu izcelsmes invalīds, sadistisks pakistāniešu ģimenes galva, vietējās varas pārstāvji, kaķis un pistole.

Īslugas:

Olas

Jautra īsluga divās ainās mežonīgo deviņdesmito gadu blēdību stilā.

Sala

Ārstnieciski profilaktiska īsluga par to, pie kādām neprognozējamām sekām var novest viegli iereibuša cilvēka it kā sīki, nevainīgi meli.

Sieviete un Prāts

Tulkots no krievu valodas speciāli kādam saviesīgam vakaram Londonas Daugavas Vanagu biedrībā. 

Romāns:

"Samits jeb Pēdējie kam kaut ko vajag", ar vien tiek publicēts avīzē "Kas jauns avīze" (turpinājumos).

Lūgums kontaktēties [email protected] ,  ja ir radusies vēlēšanās izmantot autora darbus.

Jebkurai kopijai vai daļējai kopijai ir jāsatur atsauce uz tām pašām autortiesībām, kas redzamas uz ekrāna un/vai uz pirmās printētās lappuses.

 .